Warning: Undefined array key "secure" in /home/mwirgwwd/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 70

Warning: Undefined array key "secure" in /home/mwirgwwd/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 78
Search
Close this search box.

ارکیوپکسی

ارکیوپکسی

ارکیوپکسی چیست؟

پس از انجام جراحی ارکیوپکسی، فرد باید به مدت زمان معینی استراحت کند. پزشک معالج، دستورات دقیقی را در خصوص محدودیت های فعالیت و استراحت برای فرد تجویز می نماید. اجتناب از فعالیت‌های سنگین، وزنه برداری و فعالیت‌های ورزشی شدید در طی دوره بهبودی معمولاً توصیه می‌شود.

سوالات متداول

آیا درد در ناحیه بیضه ها بعد از عمل ارکیوپکسی طبیعی است؟

بله بعد از عمل در برخی افراد با توجه به سیستم بدنی افراد، ممکن است درد ایجاد شود. این درد با مصرف داروهای مسکن بسیار کاهش پیدا می‌کند و بعد از گذشت چند روز درد به صورت کامل از بین می‌رود.

چه مدت زمان بعد از عمل می‌توان ورزش حرفه ای انجام داد؟

بعد از عمل به مدت یک هفته باید از انجام فعالیت های سنگین خودداری کرد بعد از دوران نقاهت و بهبودی با توجه به شرایط بدنی و دستور پزشک می‌توان به فعالیت های ورزشی حرفه ای روی آورد. به صورت میانگین مدت زمان بهبودی کامل برای افراد حدودا 45 روز الی 2 ماه است.

دکتر علی صمیمی

دکتر علی صمیمی

دکتر علی صمیمی تحصیلات پزشک عمومی خود را به مدت 7 سال در دانشگاه علوم پزشکی اهواز سپری کرده اند و پس از آن در سال 1388 در رشته تخصصی اورولوژی در دانشگاه ارومیه پذیرش شده و به مدت 4 سال این دوره را به پایان رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا